Service specializat in reparatii semiremorci frigorifice si agregate frigorifice, angajeaza Lacatus mecanic, Mecanic,  Lacatus confectii metalice in Floresti, jud. Cluj.

Cerinte:

  • program de lucru full time
  • studii liceale sau scoala profesionala,
  • persoana serioasa, punctuala,dornica sa invete.

Responsabilitati:

  • executarea lucrarilor de reparatii,
  • curatenia la locul de munca.

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv,
  • mediu de lucru placut,
  • hala incalzita,
  • decontare transport,
  • posibilitate de dezvoltare profesionala.

Telefon: 0749190912

Tagged as: , ,

Despre CARRIER THERMOSERVICE SRL

Societatea Carrier Thermoservice a luat fiinta in anul 2009 fiind inca de la inceputul existentei sale acreditata ca si partener service Carrier Transicold ,Schmitz Cargobull. Datorita experientei acumulate de catre personalul societatii in alte societati cu acelasi profil de activitate, al agregatelor frigorifice auto, al carosarilor din acelasi domeniu, precum si activitati conexe acestui domeniu, societatea a reusit sa fie acreditata ca si partener Carrier Transicold si Schmitz Cargobull oferind servicii de calitate in domeniul transportului rutier de marfuri perisabile.