Prezentare generala

Îngrijitor Spații Hoteliere
Candidatul Ideal
• Adaptabilitate, amabilitate și orientare spre client
• Abilități de colaborare și de lucru în echipă
• Pasionată de curățenie și domeniul hotelier
• Harnică și atentă la detalii
Descrierea jobului
• Asigură curățenia și igienizarea spațiilor hoteliere (recepție, restaurant, săli de conferință)
• Comunică departamentului tehnic defecţiunile apărute în spaţiile de cazare şi în spaţiile publice
• Asigură evidenţa consumabilelor repartizate
• Respectă standardele de calitate impuse de brand

Beneficii
• mediu de lucru stabil, plăcut alături de o echipă profesionistă
• pachet salarial atractiv
• pachet medical clinică privată
• premii de sărbători, premii de fidelitate
• bonusuri de recomandare
• o masă caldă pe zi
• decontare transport
• posibilitatea dezvoltării profesionale în domeniul hotelier, în cadrul unui brand internațional
• reduceri considerabile la cazare, mâncare și băutură în cadrul Hilton WorldWide

Detalii la telefon 0749-017.896