Prezentare generala

ORAS DE LUCRU:   Cluj-Napoca

NIVEL STUDII:   Calificat

DEPARTAMENT:   Ingineri, Specialisti, Tehnicieni

PERMIS DE CONDUCERE:   B

NIVEL CARIERA:   Mid-Level (2-5 ani) si Entry-Level (< 2 ani)

TIP JOB:   Full Time

LIMBI STRAINE:   Engleza

SALARIU NET: 3500-5000

DESCRIEREA JOBULUI

–       Transpune in teren/ executa proiectele in derulare (amenajarea si intretinerea parcurilor, terenurilor de sport si a altor spatiilor verzi) –       Avem lucrari prin tara (se fac deplasari regulate; se sta pe santier atunci cand este nevoie)

–       Program prelungit primavara, vara si toamna (specific activitatii din domeniu)

–       Viziteaza locatiile proiectelor in derulare;

–       Organizeaza munca de santier in cazul unei lucrari;

–       Coordoneaza toata activitatea si tot ce trebuie facut pe santier;

–       Duce la bun sfarsit proiectul/proiectele alocate.

CANDIDATUL IDEAL

Experienta partiala si/ sau avansata in oricare dintre acestea: peisagistica, instalatii, constructii este importanta;

Experienta dе santier, cu urmarirea executiei proiectelor este importanta;

Abilitati de coordonare, organizare si supervizare munca de santier;

Disponibilitatea de a lucra si de a coordona activitatea pe santier atat timp cat este necesar, in functie de termenele de executie;

Disponibilitate pentru deplasari;

Disponibilitate pentru program de lucru de agricultura (programul variaza in functie de sezon, de conditiile meteo si de termenele de executie pentru lucrari);

Abilitati de lucru in echipa;

Carnet conducere cat. B;

DESCRIEREA COMPANIEI

Eco Garden Construct este o societate tânără, care datorită colectivului său, format din absolvenţi de peisagistică, horticultură, silvicultură, agricultură, politehnică şi construcţii, reuşeşte să devină, începând din anul 2009, o echipă de profesionişti de sector, care şi-a demonstrat capacităţile gestionând cu succes proiecte de anvergură mare, dar şi elegante proiecte rezidenţiale.

Eco Garden Construct se ocupa de intretinere spatii verzi in Cluj si intretineri gradini in Cluj si judetele limitrofe din Transilvania.

Ne ocupam de mentenanta spatii verzi rezidentiale, mentenanta spatii verzi industriale si intretinere spatii verzi si terenuri sportive, intretinere spatii verzi asociatii de proprietari si locatari. Sectorul de intretinere gradini si de intretinere si mentenanta spatii verzi l-am inceput din pasiunea pentru curat, sanatate si mediul inconjurator, din necesitatea de a ne simti utili pentru iubitorii de verde, plante si gazon.

Ne place sa facem intretinere de spatii verzi cu personal calificat si tanar.

Ne place safacem intretineri de gradini cu utilaje proprii de performanta ridicata, programe regulate si bine stabilite, discretie si eficienta. Dupa interventiile noastre de intretineri spatii verzi, suprafetele revin la forma initiala recapatandu-si din prospetime, splendoare, atractie si utilitate.

Despre ECO GARDEN CONSTRUCT SRL

ECO GARDEN CONSTRUCT SRL, ACTIVEAZA IN TARA SI STRAINATATE IN CONSTRUCTIA SI AMENAJAREA SPATIILOR VERZI, TERENURILOR SPORTIVE, PARCURILOR SI GRADINILOR. EFECTUAM SERVICII DE MENTENANTA CURENTA. ACOPERIM TOATA GAMA DE SERVICII, IN CONSTRUCTII, SPATII VERZI SI INSTALATII PENTRU EXTERIOR.