Prezentare generala

Responsabilitati:

·         Dezvolta si mentine contactele cu detinatorii de anvelope uzate

·         Colecteaza carcase de anvelope de pe zona alocata si le incarca in autoutilitara

·         Elibereaza documentele pentru colectarea carcaselor

·         Asigura transportul marfurilor de la sediul companiei la punctele de lucru

·         Raspunde pentru atingerea cotelor de colectare

·         Intretine autoutilitara aflata in gestiune

Cerinte:

·        Studii liceale

·        Permis de conducere categoria C

·        Conditie fizica buna, rezistenta la efort

·        Dispus la deplasari in zona alocata

·        Excelente abilitati de comunicare

Beneficii:

·         Pachet salarial atractiv

·         Pachet de servicii medicale si asigurare de sanatate

·         Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist

Tagged as: , ,

Despre EVW HOLDING

EVW Holding detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari  (camioane noi, camioane rulate, piese camioane, anvelope) si  serviciile aferente (intretinere si service) precum si productia de anvelope resapate Bandag.