Prezentare generala

Responsabilitati:

•    Analizeaza din punct de vedere tehnic procesul de resapare al anvelopelor;

•    Executa reparatia anvelopelor;

•    Asigura mentenanta echipamentelor de resapare.

Cerinte:

•    Studii medii;

•    Experienta in inlocuirea anvelopelor, echilibrari computerizate, resapare anvelope prezinta avantaj;

•    Cunostinte operare PC;

•    Abilitati de lucru atat individual cat si in echipa.

Se ofera:

•    Pachet salarial atractiv;

•    Servicii medicale si asigurare de sanatate;

•    T ransport asigurat;

•    Traininguri periodice;

•    Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

Tagged as:

Despre EVW HOLDING

EVW Holding detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari  (camioane noi, camioane rulate, piese camioane, anvelope) si  serviciile aferente (intretinere si service) precum si productia de anvelope resapate Bandag.