Prezentare generala

Responsabilitati:

·         Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie

·         Executa lucrarile de tinichigerie conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite, cu respectarea timpilor de executie si termenelor de finalizare

·         Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice

·         Intretine curatenia la locul de munca

Cerinte:

·         Certificat de calificare in meseria de tinichigiu

·         Minimum 3 ani experienta in lucrari de tinichigerie

·         Abilitati de lucru individual si in echipa

Beneficii:

·         Pachet salarial atractiv

·         Pachet de servicii medicale si asigurare de sanatate

·         Training permanent

·         Mediu de lucru profesionist

·         Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

Tagged as: ,

Despre EVW HOLDING

EVW Holding detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari  (camioane noi, camioane rulate, piese camioane, anvelope) si  serviciile aferente (intretinere si service) precum si productia de anvelope resapate Bandag.