Responsabilități: -Operare masini CNC laser sau Abkant, -Ruleaza programul CNC pe masina cu comanda numerica conform instructiunilor de operare, -Realizarea de diferite repere conform fisei de desen tehnic si realizeaza corectiile necesare, -Masurarea si verificarea pieselor folosind instrumentele de masura si conform cerintelor tehnice, -Completarea documentelor referitoare la productie. Cerințe:

  • Experienta profesionala cu masini CNC, de preferat pe Laser sau Abkant;
  •  Bune cunoștințe de desen tehnic (notiuni generale);
  • Atitudine proactiva si dorinta de a invata lucruri noi.

Beneficii Salariu de incadrare incepand de la 3000 lei net in functie de experienta, Bonusuri si premii ocazionale, Tichete de masa, Decontare partiala a transportului.

Despre FEREX Partner S.R.L.

Ferex Partner Srl este o companie privată, inființată in anul 2013. Domeniul nostru de activitatea este distribuția produselor metalurgice, tablă de oțel precum si fabricarea confecțiilor metalice pe baza cerințelor clienților noștri.