Prezentare generala

Candidatul ideal
– Este atent la detalii;
– Are abilitati de organizare si multi-tasking;
– Are excelente abilitati de comunicare;
– Are o atitudine pozitiva;
– Este serios;
– Isi rezolva sarcinile si respecta deadline-urile stabilite;
– Este orientat spre client si nevoile acestuia;
– Are cunostinte PC, Microsoft Office si e-mail;
– Este o persoana cooperanta;
– Este o persoana cu spirit de echipa.

Nu este nevoie de experienta anterioara. Important este sa ai dorinta de a invata lucruri noi, de a te dezvolta si de a conlucra la obiectivele companiei.
Descrierea jobului
– Adaugarea de produse noi pe diferite platforme marketplace (eMAG, cel) si pe site-ul propriu (modificarea pozelor produselor cu ajutorul programului de editare Adobe Photoshop, conceperea descrierii produselor listate, actualizarea stocurilor);
– Verificarea informatiilor postate anterior pe platformele marketplace si modificarea acestora, daca este cazul;
– Conceperea de campanii promotionale pe platformele marketplace;
– Gasirea de noi produse ce se preteaza categoriilor de produse comercializate deja de catre companie;
– Crearea de materiale promotionale;
– Promovarea magazinului in mediul online;
– Oferirea de suport telefonic sau prin e-mail clientilor, atunci cand este cazul.
– Alte sarcini legate de vanzarile online.

Beneficii:
– Oportunitate de dezvoltare personala;
– Oportunitate de dezvoltare profesionala in domeniul e-commerce-ului;
– Echipa tanara;
– Mediu de lucru relaxat si placut;
– Program de lucru de 8 ore/zi, intre 09-17, de luni pana vineri;
– Concediu de odihna oferit in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale;
– Posibilitatea de a achizitiona produse la pret de furnizor;
– Salariu motivant;
– Bonusuri de performanta;
– Posibilitate de promovare.

Tagged as:

Despre G-Tech Power System SRL

Infiintata in anul 2018, G-Tech Power System S.R.L. este o companie care se ocupa in principal cu comercializarea de accesorii GSM - pentru telefoane mobile, tablete, laptop-uri, PC-uri si gadget-uri. Compania noastra ofera o gama larga de produse care este in continua crestere pentru a putea satisface cerintele individuale ale clientilor nostri. Succesul nostru nu se datoreaza doar calitatii produselor comercializate, ci si datorita atitudinii, abordarii noastre si modului in care ne tratam clientii. Din acest motiv, noi lucram impreuna pentru a comercializa produse in care noi credem si pentru a oferi cele mai bune servicii.