Prezentare generala

Candidatul Ideal
Cerinte:

Studii medii/superioare
Experienta constituie un avantaj
Operare PC, pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
Limba Engleza
Permis conducere B
Program full time
Candidat dinamic, implicat, flexibil, dornic de afirmare
Pasiune BBQ avantaj

Descrierea jobului
Ce vei face ca Manager vanzari:

Responsabilitati specifice de consiliere clienti si vanzare
Organizarea si gestiunea de activitati specifice departamentului de vanzari
Identificarea de noi distribuitori
Emiterea de comenzilor catre furnizori
Urmarirea si organizarea comenzilor clienti
Verificarea si urmarirea stocuri
Relatia cu furnizori externi

Beneficii:

Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic.
Posibilitati de promovare
Venituri motivante

Tagged as: , , ,

Despre GRILL EXPERT

Descrierea companiei Cu o experienta de peste 12 ani Grill Expert - Grill Expert Academy - Weber World , importator si distribuitor de gratare de gradina si horeca. Succesul pe plan profesional presupune pregatire, disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai jos si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra!