Prezentare generala

Cerinte:
– pasiune pentru bucatarie;
– experienta constituie un avantaj.

Responsabilitati:
– curatarea legumelor si acordarea ajutorului la alte operatiuni de pregatire a preparatelor respectand retetele si instructiunile bucatarului sef;

Beneficii oferite:
– masa de pranz asigurata;
– posbilitate de a avansa;
– contract de munca pe perioada nedeterminata;
– salariu atractiv.

Tagged as: , ,

Despre Lunch Box

Brandul Lunchbox a luat naștere în 2007, odată cu înființarea primului punct de lucru al firmei Exclusiv Catering în afara sediului central, la momentul în care orașul Cluj-Napoca începea să se familiarizeze conceptului de mall.

Rețeaua Lunchbox este formată din trei restaurante self-service: Lunchbox Iulius Mall, Lunchbox VIVO! – situate în cele două centre comerciale Iulius, respectiv VIVO! (fost Polus Center) – și Lunchbox Mărăști, proaspăt redeschis, cu un meniu diversificat care include, pe lângă cunoscutele preparate ca la mama acasă, varietăți de pizza, paste și burgers.