Prezentare generala

Daca esti o persoana:
• Orientata catre client prin identificarea nevoilor si oferirea de solutii complete
• Organizata, cu abilitati de planificare si prioritizare
• Cu ambiţie şi determinare de a-ti depăşi limitele

Si daca ai:
• Experienta intr-o pozitie similara
• Abilitati de organizare si lucru in echipa
• Cunostinte temeinice din domeniul instalatiilor & scule si utilaje
• Cunostinte de utilizare PC

Atunci poti beneficia de:
• Pachet salarial motivant si corelat cu performanta
• Noi provocari in cariera
• Oportunități de dezvoltare și traininguri de specialitate

Responsabilitatile principale ale postului includ:
• Identificarea nevoilor clientilor
• Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite
• Promovarea producelor companiei potentialilor clienti
• Prezentarea produselor si serviciilor oferite de companie
• Intocmirea facturilor si incasarea contravalorii acestora
• Testarea, verificarea si punerea in functiune echipamentelor la predarea-primirea acestora
• Asigura gestiunea stocului de marfa

Despre MGM TRAINING COMPANY

Depozit instalatii si scule electrice