Prezentare generala

Daca esti o persoana:
• Orientata catre client prin identificarea nevoilor si oferirea de solutii complete
• Organizata, cu abilitati de planificare si prioritizare
• Orientata spre realizarea indicatorilor de performanta ai magazinului
• Cu capacitate de analiza a situatiilor complexe
• Cu ambiţie şi determinare de a-ti depăşi limitele

Si daca ai:
• Experienta intr-o pozitie similara
• Studii superioare finalizate
• Abilitati de organizare si lucru in echipa
• Cunostinte din domeniul instalatiilor & scule si utilaje constituie un avantaj
• Bune abilitati de relationare si comunicare

Atunci poti beneficia de:
• Pachet salarial motivant si corelat cu performanta
• Noi provocari in cariera
• Oportunități de dezvoltare și traininguri de înaltă calitate.

Responsabilitatile principale ale postului includ:
• Coordoneaza, motiveaza, dezvolta şi inspira echipa
• Responsabil pentru operaţiunile zilnice
• Responsabil cu consilierea clientilor, facturare si incasare
• Atentie orientata catre client si conducerea prin propriul exemplu
• Urmarirea vanzarilor si asigurarea stocurilor
• Monitorizarea costurilor si productivitatea magazinului

asteptam aplicatia ta pe site.

Tagged as:

Despre MGM TRAINING COMPANY

Depozit instalatii si scule electrice