Framag, companie romana cu renume international, angajeaza pentru Cluj-Napoca:
OPERATOR PRELUCRARI MECANICE SI DEBITARE (M/F)

Sunt binevenite si persoane fara experienta, se poate invatata la locul de munca.
Responsabilitatile postului:

· Debitare mecanica si cu plasma, indoire, gaurire, filetare cu masini performante.

· Prelucrarea independenta a pieselor dupa desenul de executie pentru productia de batiuri pentru masini

Calitatile pe care le cautam:
– Cunostinte de baza de operare calculator;

· ne dorim colegi: seriosi, dornici de a invata, indemanatici, ordonati;

Oferim:
· Program de lucru: norma intreaga (8 ore/zi);

· Disponibilitatea de a efectua ore suplimentare, platite cu sporuri de +75% L-V; +100% S;

– Un mediu de lucru placut, dotat cu dusuri, iluminare cu LED, incalzire cu panouri cu raze infrarosii precum si echipament de protectia muncii.

– Salariul se va negocia la inteviu in functie de experienta.

Daca v-am starnit interesul va rugam sa trimiteti CV-ul detaliat cu poza la adresa: jobs-ro@framag.com sau sunati la 0772 091 459.

Tagged as: , , ,

Despre S.C. Framag Mechatronic S.R.L.

Suntem o companie moderna high-tech specializata in domeniul instalatiilor si constructiilor de masini. Prin intermediul produselor si serviciilor inovatoare oferite, am reusit sa ne afirmam pe plan international si sa ne bucuram de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, fiind vazuti ca un partener de incredere la nivel mondial.