Prezentare generala

Angajam electronist pentru reparatii diagnoze.
Daca esti pasionat de electronica si vrei sa te dezvolti din punct de vedere profesional, trimite un mesaj de 4-5 randuri in care sa descrii ce te recomanda pentru acest job.

Candidatul ideal:

–       Cunostinte de baza de electronica

–       Interes pentru a invata cat mai mult

–       Pasiune sau interesat de reverse engineering

–       Perseverent, dedicat si de incredere

Constituie avantaje:

–       Cunostinte limba engleza

–       Permis categoria B

–       Cunostinte de baza programare

Descrierea jobului

–       Reparatii pe diverse PCB-uri (in special diagnose auto)

–       Primire si expediere colete

–       Instalare software pentru diagnoze

Beneficii:

–       Posibilitate de dezvoltare profesionala

–       Program flexibil

–       Sansa de a pune bazele unei cariere in inginerie

Descrie in 4 randuri ce te face sa crezi ca esti potrivit pentru acest job si ataseaza un CV pe mesagerie.

Este foarte important sa fii interesat de a te dezvolta si a invata.