Prezentare generala

Candidatul ideal:
– Absolvent de studii superioare tehnice in domeniul constructiilor civile si industriale;
– Experienta in domeniul ofertarii/achizitii in constructii – constituie un avantaj;
– Experienta in intocmirea ofertelor financiare – constituie un avantaj;
– Cunoscator al programelor de devize – constituie un avantaj;
– Cunostinte de operare pe calculator:Microsoft Office (Word , Excel);

Responsabilități:
– Studiaza documentatia de atribuire, in vederea cunoasterii cerintelor pe care trebuie sa le indeplineasca oferta si a formularii eventualelor clarificari;
– Intocmeste si verifica devizele si listele de cantitati aferente proiectelor din documentatia de ofertare;
– Colaboreaza cu furnizorii de materiale de constructii in vederea obtinerii celor mai bune preturi de servicii, materiale si echipamente pentru a le introduce in oferta si construieste o baza de date pe care o actualizeaza permanent;
– Solicita oferte de pret si fise tehnice catre furnizorii de materiale de constructii;
– Stabileste cu administratorul modul de intocmire si forma de prezentare a ofertei financiare;
– Elaboreaza integral oferta financiara si raspunde la solicitarile de clarificare.

Beneficii oferite:

Salarizare atractiva, decontare transport.
Prime de performante si prime de Sarbatori.
Masina de servici si telefon.

Descrierea companiei:
Societate cu raspundere limitata, din Cluj Napoca, avand ca obiect de activitate: Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.

Tagged as: , ,