Prezentare generala

·         Descrierea postului

·         Munca in Atelier la masa proprie de lucru

·         Precizie si mare indemanare

·         Vedere excelenta si atentie sporita la detalii

·         Executarea zilnica a comenzilor programate pe ziua in curs.

·         Tehnici utilizate: Beading, Wire Wrapping, Prong Settings, Chain and Ring Linking, Assemblage

·         Utilizate zilnic: cristale, margele, monturi, sarma, zale, clesti, lanturi.

·         Ambianta placuta, echipa tanara

·         Posibilitate de avansare profesionala

·         Program 8 ore (8-16.30, 30 minute pauza de masa)

·         Respectarea programului de lucru

·         Locatie atelier: dupa Muzeul de apa, la pensiunea MATIS (la intrarea in Floresti)

·         Cerinte:

·         Mana foarte fina dar semi-puternica (taiare cu clesti, rasucire sarma)

·         Uriasa indemanare

·         Rabdare la activitate migaloasa

·         Vedere excelenta

·         Simt estetic bine dezvoltat

·         Placere pentru lucru manual, pasiune pentru cristale

·         Creativitate si imiaginatie

·         Spirit de echipa, improvizare la nevoie

·         Recunoasterea si identificarea rapida al diferitelor forme si denumiri de cristale

·         Asteptam CV-urile pe info@crystal-fashion.ro

·         Minime cunostiinte de asamblare.

·         RUGAM SPECIFICATI POSTUL VIZAT!

·         Va rugam insistent sa va depuneti CV-ul doar in cazul in care prezentati maxim interes pentru aceasta activitate! Cautam persoane pe termen lung.

Oferta:

·         spatiu individual de munca in atelier

·         conditii de productie dupa standarde Swarovski

·         toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale

·         traininguri cu Swarovski

·         scolarizare de la nivel mediu catre avansat

·         posibilitate de avansare profesionala

·         echipa tanara, dinamica, ambianta placuta

·         remuneratie in functie de dezvoltarea profesionala si nivel de productie

·         prima luna consta in training interactiv, pana se insusesc tehnicile de baza se plateste cu  salar basic negociat.

·         in primele 3 luni, dupa fiecare luna se face evaluarea cunostiintelor candidatului si se renegociaza salariul in functie de aptitudinile dobandite.

·         program 8 ore (8-16.30, 30 minute pauza de masa)

·         respectarea programului de lucru

·         locatieAtelier: dupa Muzeul apei, intrarea in Floresti, la pensiunea MATIS
Descrierea Companiei: Cel mai mare producator roman de bijuterii sub licenta Swarovski. Firma impartita pe 2 nivele, 7 departamente.Înființată în 2004 marca noastra si-a creat in timp o identiatate proprie, cladita pe pasiunea noastra pentru cristale, pe ambitia de a crea modelele exact dupa dorinta clientului si pe incapatanarea de a accepta orice provocare tehnica aproape imposibila. Ne caracterizeaza simplitatea, realizata printr-o tehnica inovativa. Seriozitatea, clienti vechi si marci internationale ne recomanda.

INTERVIUL :

PROBA PRACTICA:  Se va realiza o constructie din sarma rasucita (Wire Wrapping).
(Durata 1 ora) Vom aprecia: atentia la detalii, indemanarea si promptitudinea.

·         Asteptam CV-ul si scrisoarea  de intentie in care sa specificati ce aptitudini va recomanda pentru POSTUL VIZAT pe info@crystal-fashion.ro

·         Va rugam insistent sa va depuneti CV-ul doar in cazul in care aveti minim de experienta  in aceasta  activitate!

Interviurile incep din 1 august 2020

Tagged as: , ,

Despre SC BROSCH and Co MARKETING SRL

-SC. Brosch and Co Marketing SRL infiintat in 2004, este importator direct de cristale marca: „SWAROVSKI® ELEMENTS”. Cristalele sunt fabricate de către Compania SWAROVSKI AG si livrate din Wattens Austria la Atelierul nostru din Cluj. -Cristale sunt asamblate de către Compania Brosch sub marca proprie înregistrată Crystal-Fashion®. SC BROSCH and CO MARKETING SRL (Atelier Crystal-Fashion®), cel mai mare producator roman de bijuterii sub licenta Swarovski. Firma impartita pe 2 nivele, 7 departamente. Înființată în 2004 marca noastra si-a creat in timp o identiatate proprie, cladita pe pasiunea noastra pentru cristale, pe ambitia de a crea modelele exact dupa dorinta clientului si pe incapatanarea de a accepta orice provocare tehnica aproape imposibila. Ne caracterizeaza simplitatea, realizata printr-o tehnica complexa si foarte inovativa. Seriozitatea, clientii vechi si marci internationale ne recomanda.