Compania SEKO Sieta, cu sediul in piata 1 Mai, Cluj-Napoca, cauta personal cu experienta in functionarea masinilor CNC (strung sau freze).

Programul de lucru e in 2 schimburi, 6-14.30 si 13.30-22, de luni pana vineri.

Candidatul ideal :

-Are studii medii de specialitate

-Are experienta pe o pozitie similara: reprezinta un avantaj operarea pe strung sau freza, limbaj FANUC

-Stie sa citeasca desenele tehnice si sa verifice reperele

-E comunicativ, autonom, organizat

-E disponibil pentru program in 2 ture: 6-14.30 si 13.30-22 (doar luni-vineri)

Responsabilitati :

-Vei pregаti mаtеrialеlе si sculelе folosite in conformitatе cu instructiunilе de lucru si comаnda de productie;

-Vei asigura funcționаrea mașinilor CNC: strung sau frezа;

-Vei asigura de corectitudinеа lucrarilor executate, de conformitatea acestora cu specificatiilor tehnice;

-Vei verifica produsele calitativ dupa prelucrare pentru respectarea desenului de executie;

Beneficii :

-Salar atractiv, cu cresteri periodice in functie de performanta

-Prima suplimentara pentru sarbatori: Paste si Craciun

-Tickete de masa pentru fiecare zi lucrat

Pentru orice detalii va rugam sa sunati la numarul de telefon afisat.

Tagged as: , ,

Despre SEKO SIETA

Noul angajat se va alatura unui grup international de specialisti, cu vechime de mai mult de 40 de ani in realizarea de pompe de dozaj pentru industria apei si industria petroliera. Sediul central e in Italia iar birourile si fabrica din Cluj-Napoca reprezinta un punct important in reteaua care uneste sediile prezente in mai mult de 120 de tari.

Datorita inginerilor dedicati si a capacitatilor de research&development, compania reuseste sa lucreze personalizat pe proiecte diverse si sa satisfaca astfel cele mai diferite cerinte tehnice si de service ale clientilor. Printre proiectele cele mai importante se numara: sisteme concepute pentru a oferi igiena și curățarea suprafețelor, tratarea apei pentru consumul uman sau sisteme utilizate în turnuri de răcire, piscine și în alte procese industriale.

Seko Sieta S.R.L.
Piata 1 Mai, Nr. 4-5, Cluj Napoca
Telefon: +40 264 415 251
www.seko.com