Prezentare generala

Operator de strung CNC(Fanuc)

Loc de munca: Paris

Descrierea postului:

Fabricarea produselor pentru industrii precum: produse alimentare, cosmetice, auto, grele, agricole.
Suport pentru strunguri ECOTURN 510 (DMG MORI), CUTEX cu control Fanuc.
Lucrul cu un desen tehnic.
Lucrați pe materiale precum: oțel, oțel inoxidabil, aluminiu, titan, cupru.
Mașini de la 3 la 5 axe.
Producție unitară, serie mică.
Prelucrarea metalelor în conformitate cu comenzile clienților – tăierea, măsurarea și controlul elementelor fabricate.
Ceea ce oferim:

Salariu: 15-17 net / oră.
Garanție de funcționare stabilă.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de noi.
Rambursarea costurilor de călătorie de până la 100 EUR, după 160 de ore de muncă.
Unelte de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul Recomandă o slujbă – pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi cel puțin 40 de ore – vei primi până la 1000 RON
La ce ne așteptăm:

Experiență la locul de muncă pe cele menționate mai sus poziţie.
Cunoștințe comunicative de franceză sau engleza.
Acuratețe și diligență în efectuarea lucrării încredințate.
Permis de conducere categoria B
Informatii suplimentare: +48600937911

Tagged as:

Despre Weegree

WEEGREE este o companie care operează în domeniile externalizării ocupării forței de muncă, tehnologiilor IT și consultanței în domeniul resurselor umane. Colaborăm cu clienți din Belgia, Franța, Olanda și Polonia de 17 ani. Fiabilitatea, calitatea înaltă și abordarea individuală a fiecărui proiect sunt cele mai importante atuuri ale noastre. Mulți ani de experiență ne permit să înțelegem atât nevoile clienților, cât și ale candidaților, ceea ce duce la construirea de relații pe termen lung.