Prezentare generala

Societate comerciala licentiata pentru sisteme de securitate angajeaza tehnician sisteme de securitate.

Cerinte:

– Studii medii absolvite. Constituie avantaj studiile pe profil tehnic.

– Cunostinte tehnice, dorinta de a lucra si a invata.

– Disponibilitate lucrul la program prelungit si deplasari;

– Permis conducere categia B;

Descrierea jobului: – realizarea de cablaj, montaj si conexiuni la echipamentele de curenti slabi – instalarea de echipamente si sisteme de securitate: detectie incendiu, control acces, supraveghere video, efractie – programarea si testarea sistemelor instalate

Oferim: – Salariu corelat cu nivelul pietei.

Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;

Bonus, in functie de performante, la inchiderea proeictelor

Autoturism de servici -Laptop -Telefon

CV-urile se pot trimite pe email pe site Detalii suplimentare pot fi cerute pe email, mesaj.

Tagged as: ,

Despre WPI SERVICII SRL

WPI Servicii SRL, societate licentiata in instalarea, modificarea sau intretinerea componentelor sau sistemelor de alarmare impotriva efractiei si incendiului, a fost infiintata la sfarsitul anului 2013. Cu ambitie si rabdare am reusit sa ne mentinem pe piata, mai mult sa ne extindem activitatea. La momentul de fata, firma va ofera comercializarea, intretinerea si montarea sistemelor de supraveghere video, sisteme de detectie si avertizare a efractiei, sisteme de detectie si avertizare incediu, sistemelor de interfonie, videointerfonie, automatizari porti, bariere, retele voce-date, centrale telefonice, intretinere si instalare automatizari grupuri electrogen si panouri solare, sisteme de pontaj, instalatii electrice, instalatii electrice autovehicule, automatizari case/apartamente. Serviciile noastre sunt disponibile oricui isi doreste confort si calitate, promptitudine si profesionalism. Toate aceste calitati ne caracterizeaza, clientii nostri ne recomanda iar partenerii de afaceri ne respecta.