Job: Tehnician retele curenti slabi/electricieni cu experiență

Mărim echipa. Dorim tehnicieni retele curenti slabi/electricieni cu experiență.
Zentekk Technologies angajeaza pe perioada nedeterminată tehnicieni retele de telecomunicatii/electricieni/tehnicieni sisteme de securitate!
Cautam atat personal pregatit, cat si incepator dar dornic de invatare.

Program de lucru : luni-vineri.

CANDIDATUL IDEAL, PROFIL:
– absolvent al unui liceu tehnic/scoala profesionala;
– persoana cu calitati si deprinderi in meseria de electrician retele electrice, responsabil, serios, punctual, organizat, cu o integritate fizica si psihica foarte buna, avand cunostinte si experienta in instalatiile electrice;
– meticulos, ordonat, atent la detalii;
– abilitati de comunicare;
– vechimea in domeniu constituie un avantaj;
– prezinta avantaj detinerea de autorizatii de specialitate;
– Autorizare ANRE – constituie un avantaj;
– prezinta avantaj detinerea permisului de conducere auto cat. B.
– persoane serioase care isi doresc un loc de munca stabil si pe termen lung!

RESPONSABILITATI:
– insusirea precisa a sarcinilor de serviciu de indeplinit;
– Monteaza trasee de cablu;executa lucrari de cablare ale instalatiilor electrice pentru:curenți slabi, incendiu, control acces, voce date, BMS,etc,
– Pozeaza cablurile si conductoarele
– Raspunde de existenta, disponibilitatea sculelor, utilajelor, aparatelor, dispozitivelor, uneltelor, pe care le are in primire pe inventar.
– Realizeaza conexiunea cablurilor si conductoarelor electrice de joasa;
– Monteaza instalatii electrice aferente echipamentelor;
– Monteaza tablouri electrice de distributie;
– Monteaza corpuri de iluminat si aparataje;
– Executa montajul echipamentelor;
– Pune in functiune instalatiile conform documentatiilor;

BENEFICII:
– Salariu atractiv in functie de experiență !Salariu net de la 2000-4000 lei;
– Motivație financiară extra în funcție de randament si prime la fiecare lucrare finalizata;
– integrarea intr-un colectiv tanar, dinamic si profesionist;
– mediu de lucru curat;
– oportunitatea de a lucra intr-o companie de profil care ofera posibilitati de dezvoltare profesionala;
– Salariu motivant și corect în funcție de abilitati si de experienta fiecaruia, bonuri de masa, ore suplimentare platite;
– contract de munca pe perioada nedeterminata;
– Salariu motivant in functie de propriile performante;
– Siguranta locului de munca;
– Posibilitate de formare profesionala;

Tagged as: , ,

Despre zentekk

Ne ocupam se peste 10 ani cu succes de implementare de sisteme de case inteligenta, sisteme BMS, automatizari, avem in portofoliu peste 50 de sisteme instalate.Cautam personal pentru specializarea unei noi echipe.