Suntem o echipa tanara, dar cu o vasta experienta in scrierea si implementarea de proiecte de finantare nerambursabila UE, si nu numai, in continua dezvoltare. Pentru a face fata numarului mare de proiecte cautam un nou coleg Manager de proiect

Criterii de selectie:

  • experienta in redactarea si implementarea de proiecte de finantare de minim 1 an;
  • foarte buna organizare a timpului, documentelor si muncii
  • atentie in munca cu documente si redactare
  • experienta in consilierea clientului pentru maximizarea sanselor si valorii finantarii obtinute de acesta constituie un mare avantaj

Responsabilitati:

  • redactarea de proiecte de finantare
  • documentarea privind sursele de finantare nerambursabila disponibile, termenelor de lansare, criteriilor de eligibilitate
  • comunicarea cu beneficiarul alocat pentru colectarea informatiilor si documentelor necesare planului de afaceri si redactarii proiectului de finantare
  • comunicarea cu institutiile de finantare si respectarea termenelor impuse de acestea

2. Implementarea proiectelor de finantare

  • urmarirea comunicatelor institutiilor de finantare
  • urmarirea graficului de implementare si comunicarea cu clientul, colectarea si verificarea documentelor pentru plati
  • depunerea acestora la institutiile de finantare
  • consilierea clientilor pentru maximizarea finantarii

Oferta:

  • oferirea unei colaborari stabile, pe termen lung, venituri motivante
  • integrarea intr-o echipa experimentata, eficienta si suportiva;
  • instrumente informationale si IT, planuri cadru pentru redactarea si gestionarea eficienta a proiectelor

Tagged as: , ,

Despre Azaleeea Business HR

La Azaleea suntem o echipa eterogena de specialisti orientati catre abordarea integrata a proceselor de resurse umane din companiile mici si mijlocii. Psihologi, specialisti in resurse umane, management, marketing reunim in consultanta in resurse umane cele mai adecvate abordari pentru atragerea de resurse umane, retentia si dezvoltarea lor. Experienta firmelor mici si mijlocii ai ultimilor ani, studiile de piata ne-au orientat atentia spre aceste ,,Bijuterii,, extrem de competitive care au nevoie de sisteme de resurse umane pe masura lor. Performanta unei companii este dependenta de performanta angajatilor ei si de performanta lor ca echipa. De aceea are nevoie de: angajati competenti (bine instruiti, capabili, foarte motivati) organizare eficienta a resurselor umane (dimensionare organigramei, distribuirea in fluxul cel mai eficient a sarcinilor pe posturi, instrumente de management si control) si cultura organizationala adaptata (identitate,managementul schimbarii si al conflictelor ​Abordarile noastre se bazeaza pe teorii si modele fundamentale de management al resurselor umane adaptate practicii, specificului fiecarei organizatii si orientate catre crearea de avantaj competitiv. Azaleea Business HR este divizia de business Azaleea, orientate pe servicii de resurse umane.