Prezentare generala

Candidatul ideal LIMBI: ENGLEZA (avantaj GERMANA ,MAGHIARA)

  • Studii superioare finalizate
  • Persoana organizata,dinamica,atenta la detalii;
  • Persoana ordonata,responsabila,optimista,prompta
  • Abilitati excelente de organizare si planificare
  • Abilitati de comunicare in limba engleza;
  • Operare PC, pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) nivel Avansat!
  • Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere.
  • Mod de gandire orientat spre satisfacerea clientului
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasari , la nevoie.

Descrierea jobului

  • Redacteaza diverse documente pe calculator rapoarte specifice cerute de director
  • Intocmeste necesare si comenzi de aprovizionare
  • Traduce documentatiile tehnice ale produselor, intocmeste fise tehnice pentru produse
  • Mentine relatia cu furnizorii si clientii
  • Ofera suport tehnic partenerilor contractuali Intocmeste rapoarte pentru activitatile de service
  • Vanzarea produselor din portofoliul companiei in vederea atingerii obiectivelor de vanzari
  • Mentinerea relatiilor cu clientii, crearea de clienti noi, preluarea comenzilor, asigurarea unui bun serviciu al clientului.

Beneficii:

  • Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic
  • Posibilitati de promovare
  • Venituri motivante
  • Telefon serviciu, calculator.

Tagged as: ,

Despre GRILL EXPERT

Descrierea companiei Importator si distribuitor de gratare de gradina si horeca. Succesul pe plan profesional presupune pregatire , disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai sus si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra!