Prezentare generala

Responsabilitati:

– Preluarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor receptionate;

– Controlul calitativ a marfurilor receptionate;

– Pregatirea coletelor cu marfa si expedierea lor catre clienti;

– Asezarea manuala a marfurilor pe raft sau in cutiile pentru clienti;

– Responsabil de organizarea depozitului;

– Scanarea produselor si introducerea lor in sistemul informatic utilizat de companie.

Cerinte:

– Bune abilitati de organizare;

– Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office;

– Atitudine proactiva in relatiile cu colegii si superiorii;

– Permis de conducere categ. B.

Se ofera:

– Salariul va fi stabilit in urma discutiei fata in fata.

Tagged as: , ,

Despre Instal Expert

Instal Expert - companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).