Prezentare generala

Suntem in cautarea unui coleg pentru postul de lucrator comercial depozit .

Candidatul ideal :

  • este ordonat, serios , perseverent, muncitor, atent la detalii
  • are experienta in gestionarea marfurilor;
  • are experienta in pregatirea comenzilor pe baza unei facturi/aviz/nota de comanda.
  • permis categoria B obligatoriu

Descriere post:

  • preluare marfa furnizori
  • manipulare marfa in depozit
  • impacheteaza comenzile pentru expediere
  • asigura predarea coletelor la curier
  • livrare comenzi Cluj Napoca

Îți oferim:

  • conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic
  • posibilitati de promovare
  • venituri motivante

Tagged as: , , ,

Despre GRILL EXPERT SRL

Descrierea companiei Cu o experienta de peste 12 ani Grill Expert - Grill Expert Academy - Weber World , importator si distribuitor de gratare de gradina si horeca. Succesul pe plan profesional presupune pregatire, disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai jos si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra!